Rodinné MPV za cenu SUV
19.10. 2023 | Dongfeng

Přivítejte nového člena rodiny Dongfeng Forthing, kterým je model U-Tour představují současný vrchol nabídky Dongfengu v oblasti vozidel střední třídy. Toto luxusní MPV pro sedm osob se vyznačuje zejména atraktivním designem, jenž je reprezentován především dynamicky laděnou přídí se širokou maskou chladiče. Zadní část je zase typická svými sdruženými svítilnami, které dávají modelu U-Tour jedinečný vzhled.

Uvnitř to kypí barvami a prémiovými materiály. Velmi povedená jsou rovněž ergonomická sedadla čalouněná umělou kůží, přičemž křesla v první řadě nabízí výhřev, ventilaci a masáž, zatímco sedadla ve druhé řadě, která jsou navíc posuvná do boku, mají rovněž výhřev i ventilaci. Luxusní prostor doplňuje ještě plnohodnotná třetí řada, která je sklopná do podlahy.

Motorem je tradiční benzinový čtyřválec 1,5 litru, který spolupracuje s dvouspojkovou automatickou převodovkou. Dynamiku jízdy podporují ještě základní asistenční systémy, zatímco o komfort se stará bohatá standardní výbava, která nedělá kompromisy. Objevte nové MPV Dongfeng U-Tour, vysoce praktické prémiové vozidlo za cenu obyčejného SUV.